VÜCUT GELİŞTİRME VE KONDİSYON

VÜCUT GELİŞTİRME VE KONDİSYON

VÜCUT GELİŞTİRME VE KONDİSYON

Pasifik Spor üyelerine sadece spor salonu olarak hizmet vermeyi değil; bunun ötesinde sağlıklı, pozitif ve kaliteli bir yaşam için rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.

Pasifik Spor üyelerine sadece spor salonu olarak hizmet vermeyi değil; bunun ötesinde sağlıklı, pozitif ve kaliteli bir yaşam için rehberlik etmeyi amaçlar.

Kişiye özel program

Pasifik Spor’a geldiğinizde, deneyimli eğitmenlerimiz tarafından öncelikle yağ, kas, sıvı ve metabolizma ölçümleriniz yapılarak size en uygun çalışma programı belirlenir.

Uzman eğitmenlerimiz rehberliğinde, bel ve boyun rahatsızlıkları gibi durumlarda özel programlar uygulanarak tamamen kişiye özel bir çalışma sistemi oluşturulur.

Beslenme danışmanlığı

Pasifik Spor’un uzman beslenme danışmanı, spor programınız, hedefleriniz ve metabolizma ölçümleriniz doğrultusunda size en uygun beslenme planını belirler. Böylece hem spor programınızın daha etkili ve verimli olması sağlanır, hem de sağlıklı ve enerjik bir yaşama daha hızlı ilerlersiniz.

Vücut geliştirme (Bodybuilding)

Belirli alet ve makineler ile, sistemli bir şekilde çalışma yaparak programları uygulamak suretiyle, kasları ve vücudun sistemlerini kuvvetlendirme ve geliştirmeye yarayan, kişiyi her yaşta sağlıklı, zinde ve formda tutarak estetik kazandıran, bilimsel temellere dayalı popüler bir spor branşıdır.

Kendilerine yeni bir form ve estetik kazandırıp, çabuk güç kazanrmak isteyenlerin ise, mutlaka doğru egzersizler ve çalışma sistemleri ile başlamaları gerekir.

Pasiifk Spor bu ihtiyacı düşünerek amaçlarınızı en çabuk ve sağlıklı olarak gerçekleştirerek, vücut geliştirmeyi adeta bir yaşam tarzı haline getirecek olan en kolay ve garantili sistemi sunar.