Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Forma girmek, kaslarınızı güçlendirmek ve sağlıklı bir yaşam için sizlere yardımcı oluyoruz. Deneyimli eğitmenlerimiz vücut su, yağ oranı, metabolizma ölçümünüzü gerçekleştirdikten sonra, size uygun kişiye özel çalışma programını belirlemekteler. Yaklaşık 45 dakikalık bir cardio egzersizinden sonra bölgesel aletli çalışmayı eğitmenlerimizin gözetimi altında yapmaktasınız.

Bel, boyun, sırt rahatsızlıklarında, bu bölgelerdeki kasların güçlenmesi önem kazanmakta ve bu egzersizler kişiye özel hazırlanan programa göre uzman eğitmenlerimiz kontrolünde uygulanmaktadır. Pasifik spor merkezi 2008 yılında düz girişli 500 m2 bir alanda iki katlı olarak hizmete açılmıştır. Salonumuzda klima, havalandırma digital şifreli soyunma dolapları mevcut olup ücretsiz yağ kas analizi yapılmaktadır.

Kilo vermek, sağlıklı yaşamak, forma girmek, stres atmak.. Amacı ne olursa olsun spor yapmak isteyen herkese alternatif sunan pasifik spor merkezi konusunda deneyimli hocalarıyla sporu keyifli hale getiriyor. Pasifik spor merkezinin en önemli amacı üyelerinin sağlıksız zayıflama veya kilo alma trendleri yerine bilimsel veri ve gerçeklere dayanan uygulamalarla yaşam kalitelerini ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmektir.

10